O Mazurach z psem

Wakacje z psem to Mazury z psem! Dowiedz się jak powstały!

Wakacje z psem to Mazury z psem, to oferta spędzenia wolnego czasu z psem na Mazurach. Na pełnym luzie, ze swoimi bliskimi – przyjaciółmi lub rodziną oraz swoimi psami, w ciszy i spokoju, w otoczeniu pięknej, mazurskiej przyrody, wśród lasów, łąk i jezior.
Miłośnikom Mazur i wycieczek oferujemy wynajem apartamentów, przystosowanych do pobytu gości ze zwierzętami. Apartamenty zlokalizowane są w rejonie Mazur Garbatych, pomiędzy Giżyckiem a Ełkiem, w gminie Wydminy.
Apartamenty przystosowane są do najbardziej wymagających psów i równie wymagających właścicieli. W apartamentach nie przebywa nikt poza wynajmującymi, nie ma też „obcych” zwierząt na ogrodzonym terenie każdego z apartamentów.
W najbliższej okolicy jest kilka jezior (w promieniu ok. 4km). Dom jest oddalony 2 km od drogi asfaltowej, co gwarantuje bezpieczeństwo i ciszę. W pobliżu znajdują się stadniny koni, safari i inne atrakcje turystyczne.

Naszym gościom podpowiadamy, gdzie można znaleźć ciekawe trasy spacerowe, sprawdzone miejsca do pływania z psami w jeziorze, polecamy miejsca z dobrym i niedrogim regionalnym jedzeniem (również z dostawą do domu) oraz miejsca warte odwiedzenia.
Zapraszamy także w okresie zimowym – jest to wyjątkowa okazja, by poznać uroki zimowych Mazur. Polecamy szczególnie miłośnikom nart biegowych, nart tourowych, łyżew oraz konnych wypraw terenowych.
Mazury z psem to miejsce dedykowane rodzinom lub grupom znajomych, którzy podróżują ze swoimi psami. To miejsce, które gwarantuje swobodę i wypoczynek. U nas nie trzeba się martwić o psa, o bezpieczeństwo i komfort psa i innych ludzi. Pies też ma tutaj wakacje – na pewno od miasta i od smyczy.
Jeśli w Waszej rodzinie oprócz psa są jeszcze inne zwierzęta, to przyjeżdżajcie wszyscy! U nas nie ma dyskryminacji, a za zwierzęta w dowolnej liczbie, nie pobieramy dodatkowych opłat.

Nie jest łatwo wyjechać z psem

Moje doświadczenia podróżowania z psami.

Osobiście wiem, co to znaczy wyjechać na wakacje z dwoma dużymi psami… Niestety jest to prawie niewykonalne z powodu pewnych uwarunkowań. Oczywiście jest dużo miejsc, które ‚akceptują zwierzęta’, ALE: 1. Jeśli chcę przyjechać z psem, to najlepiej z jednym i małym; 2. Najlepiej poza sezonem, gdy nie będzie innych gości.
Wiem też, że bardzo ciężko jest znaleźć miejsce, w którym są ludzkie warunki. Jeśli możesz przebywać gdzieś z psami, to zazwyczaj są to miejsca przypominające psie budy, a nie domy (też to przerabiałam).
Znam doskonale problem wakacji z psami – zazwyczaj niemożliwe do realizacji w okresie wakacyjnym i w każdym innym wolnym czasie, takim jak święta, długie weekendy, Sylwester, ferie. Możecie mi wierzyć, że próbowałam wielokrotnie, przez wiele lat i mimo wszelkich wysiłków, nie znalazłam miejsca, w którym mogłabym się czuć swobodnie i rzeczywiście odpocząć (czytaj: puścić psy i nie martwić się, czy jakieś inne zwierzęta lub osoby są/czują się bezpieczne).

Gdy po wielu latach życia w bajecznym miejscu na Mazurach okazało się, że będziemy się przeprowadzać, chcieliśmy udostępnić na wakacje nasz dom* dla znajomych psiarzy, i dla znajomych ich znajomych.
Z wszystkich naszych doświadczeń i potrzeb związanych z życiem i podróżowaniem z psami, ostatecznie narodził się pomysł „Mazury z psem” – oferta dla wszystkich psiarzy, którzy chcą wakacje spędzać ze swoimi psami w godnych, ludzkich warunkach mieszkaniowych, bez niepokoju o psa i osoby postronne. Mazury z psem umożliwiają spędzanie wolnych chwil w pięknych, mazurskich okolicznościach przyrody ze swoimi psami, będącymi dla wielu z nas członkami rodziny.
To wszystko, czego ja przez lata poszukiwań nie znalazłam, oferuję teraz Wam i zapraszam do korzystania. Mazury z psem to swoboda i wypoczynek – dla Ciebie i Twojego psa!
*- dzisiaj mamy trzy apartamenty, każdy z własnym oddzielnym, dobrze ogrodzonym ogródkiem. Czwarty apartament wystartuje już wkrótce.

“Mazury z psem to wspaniałe miejsce, do którego zawsze chętnie wracam. Polecam wszystkim pieskom.”

Mortka

“To najfajniejsze miejsce na świecie!”

Cayo